Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

Mimochodem víte z čeho se skládá elektronická cigareta? Elektronická cigareta se skládá z baterie, atomizéru a důležitou součástí komponenty skladby je džus resp. náplň, liquid. Tato tekutina se po zahřátí z energie tepla baterie odpařuje čímž vzniká jednoduše řečeno pára, kterou kuřák potáhnutím inhaluje do plic. Tato pára je bez zbytečných škodlivých látek. značka vapeciga neobsahuje nikotin tím patří ke zdravějším alternativám kouření v segmentu elektronických cigaret. Tuto alternativu využívají i některá odborná centra jako podpůrnou možnost při přechodu z klasických cigaret s cílem po čase zcela přestat kouřit klasické cigarety na bázi nikotinu, který je vysoce návykový a dehtu který ničí dýchací orgány a kardiovaskulární systém lidského těla. Kromě zdravotních rizik je výhodnější iz finančního dopadu na peněženku kuřáka, protože jednorázová elektronická cigareta na 800 potáhnutí se rovná přibližně 2,5 násobku krabičky klasických krabičky cigaret, což je měsíčně několik stovek korun, které může kuřák ušetřit i vo výprodeji.

10 plusů pro elektronické cigarety?

  1. zdravější alternativa klasických cigaret,
  2. cenově výhodnější než klasické cigarety v přepočtu na počet potáhnutí,
  3. žádný nežádoucí zápach,
  4. žádný dehet,
  5. žádný nikotin,
  6. žádný tabák,
  7. více možností příchutí,
  8. možnost kouření i v interiéru jako kině, divadle, restaurací, autě, obývacím pokoji či dokonce v kuchyni při vaření,
  9. v případě vapciga zařízení není nutná pravidelná údržba, jednoduše kouříte a po dokouření ekologicky zlikvidujete odpad,
  10. vapeciga zařízení mají nízkou hmotnost a kompaktní elegantní rozměry díky čemuž je výborná pro přenos v kabelce, rukasaku nebo ledvince.