Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

Vězte, že moderní elektronické cigarety nahrazují klasické cigarety i proto že jsou bez nutnosti něco dobíjet, skládat či doplňovat a bez potřeby mít po ruce zapalovač nebo zápalky. Jednoduše stačí vytáhnout svoji oblíbenou e-cigaretu a začít inhalovat. Přitažlivý design a skladnost působí elegantně a zejména skladně. Kouření výparů z elektronických cigaret se zdá být neškodným způsobem, jak se odpoutat na nikotinové závislosti a užívat si výhod kouření alternativním způsobem. Jelikož konečným cílem je přestat kouřit, mnozí bývalí kuřáci jsou spokojeni s tím, že jednoduše pokračují ve vapování výparů na bázi páry a úplně, nebo postupně odstavit nikotin. Takovou možnost nabízí e-cigareta od vapeciga, jejíž škála produktů je postavena na bázi výhradně bez obsahu nikotinu.

Na druhé straně, někteří kuřáci milují vape pro jejich ovocné příchutě a možnosti dělat zábavné triky s vyfouknutými oblaky páry. Nepotřebují nikotin, protože jejich důvod pro elektronickou cigaretu je jiný, pro zábavu. Jednoznačně lze užívat pohodu a vapovat i bez nikotinu a mnoho lidí to dělá a kopíruje trendy ze zahraničí. Proto je vapciga výborný doplněk k alternativnímu kouření bez nikotinu s požitkem kouření dokonce iv nekuřáckých prostorách, protože neomezuje okolí nepříjemným zápachem.

Značná část kuřácké populace, kteří přešli na elektronické cigarety jsou bývalí kuřáci, kteří chtěli omezit kouření klasických cigaret nebo s ním zcela přestat. Elektronická cigareta simuluje cigaretový zážitek a dává pocit inhalování klasických cigaret, které odolává nikotinovému nutkání. Podle průzkumu realizovaného v USA přibližně 50% dotázaných kuřáků chce se svou závislostí skoncovat, nejlépe ihned. To se však ukazuje náročnější, než si mnozí z nich myslí. Nikotin navyklému kuřákovi samozřejmě chybí. Existuje alternativa jako je kouření elektronické cigarety bez nikotinu, což navozuje kuřákovi dojem kouření avšak bez nikotinu co podvědomě oklame mozek že dostal to co chce, ano dostane, ale zdravěji.