Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

Jednorázové e-cigarety resp. vape jsou ideální na cesty, dovolené, festivaly nebo akce kde nemusíte řešit dobíjení baterie nebo její naplňování.

V jednoduchosti použití jsou velmi praktické a pohodlné, což oceňují dámy. Je také vhodná na večerní přecházení nebo rande či do kina, jelikož nepůsobí rušivě právě spíše elegantně, velmi dobře se odloží do kabelky což ocení zejména dámy.

Bez problémů se může použít v interiéru, protože neobsahuje žádný nepříjemný cigaretový kouř pro společnost. V oblibě jsou na dovolené, protože nezabírají příliš místa a neobsahují další součástky, lze s nimi jednoduše cestovat kamkoliv. Na výběr máte většinou z více ovocných, nápojových, nebo kofeinových příchutí či s tabákem nebo bez tabáku. Pozor neexistuje a není povoleno žádné vape od 13 let

Jak funguje vaping? Elektronické cigarety, e-cigarety, vape nebo e cigareta  zahřívají kapalinu, dokud se nestane párou, která se vdechne. Tekutina nazývaná e-liquid nebo juice může a nemusí obsahovat nikotin. E-cigarety mohou být znovu naplnitelné nebo předplněné elektronické cigarety obsahujícími e-liquid. Předem naplněné e-cigarety jsou určeny k jednorázovému použití. Po určitém počtu „šluků“ uživatel zařízení vyhodí.