Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

Obě elektronické cigarety mají pěkný design vapeciga je elegatní štíhlá iqos veev je zase zploštělá a hrubší, liší se vlastnostmi, fungováním a jejich využívání v praxi. Elektronická cigareta vapeciga je bez nikotinu, tabáku a dehtu a obsahuje vitamíny na druhé straně iqos veev je s nikotinem, tzn. vysoce návykovou látkou a bez vitamínů v liquidu.

Náplň ve vapeciga i iqos veev je 1,5 ml tu v iqos lze pracně měnit a dobíjet. I když rychlé měnění a dobíjení je uvedeno v informačním souhrnu opak je někdy pravdou a je nutné být minimálně zručný jako hodinář a mít všechny grify v malíčku jinak s tím měněním náplní a dobíjením strávíte podstatný čas. Komu by se chtělo dnes něco měnit a dobíjet, když existují jednorázové elektronické cigarety. Obě mají nulový dehet, protože systém fungování není založen na hoření ale nahřívání pomocí baterie.

Iqos deklaruje o 95% nižší množství škodlivých látek oproti tomu vapeciga je má až o 98%, protože neobsahuje nikotin ve srovnání s klasickými cigaretami. Příchutě v nabídce má vapeciga 28 a iqos zase jen 5. Kouření rozhoduje v podstatě zda chcete kouřit zdravěji bez nikotinu nebo s nikotinem nezdravěji.

Nejlepší je nekouřit vůbec pokud chcete přestat kouřit a omezit nezdravé kouření na výběr máte alternativy s moderními technologiemi.

elektronická cigareta vape