Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

Elektronická cigareta bez nikotinu je více žádoucí na trhu s elektronickými cigaretami. Mnoho vaperů začíná vapovat s cílem odvyknout si od nikotinu, dokud nedosáhnou pomyslného levelu 0 mg nikotinu, proto ideálně se jeví používání elektronické cigarety k jednorázovému použití k postupnému odvykání kouření. doktor Kováček potvrzuje.

Někteří kuřáci pokračují ve vapování bez nikotinu i po odvyknutí od cigaret nadále a to pro pocit kterým de facto klamou mozek že inhaluje cigarety. Nakonec jsou zde vapeři, kteří nikdy nekouřili nikotin a místo toho používají elektronické cigarety pro jejich jednoduchost, elegantní vzhled a příjemné příchutě, kterých je na výběr několik jako velmi oblíbené jahoda banán, třešeň, vanilka či mango. Jednoduchost použití bez potřeby něco dobíjet, servisovat a doplňovat náplň či nebodaj nosit zapalovač, zkrátka pohodlné, v dnešní zrychlené době žádoucí. Existuje mnoho důvodů pro bez elektronické cigarety a mnoho důvodů, proč si je vybrat.

Zbavte se toxického a návykového nikotinu

výhodou vape je že si umíte vybrat s jakou hodnotou nikotinu v mg chcete vapovat. I když bez nikotinu elektronické cigarety neobsahují toxický nikotin, je rozumné držet všechny elektronické cigarety mimo dosah dětí a domácích zvířat. Vězte, že absence nikotinu neznamená absolutní bezpečnost při vdechování do plic. Pravděpodobně je však méně škodlivá než klasické cigarety, kde kromě nikotinu kuřáci vdechují i ​​spaliny, které vznikají při hoření klasických cigaret.

Náplně bez nikotinu nejsou návykové

V elektronické cigaretě s 0 mg nikotinovou náplní není žádná návyková látka. Pokud je návykovou látkou nikotin, potenciální návykovost s ní časem odchází. A není to ani jako v případě kávy bez kofeinu, kde byl kofein odstraněn pouze z větší části, tady je to prostě na nule. Proto není návyková, bez ohledu na to, o jaký typ příchutě se jedná.

Dejte si nikotinovou přestávku a jen vapujte

Není neobvyklé, že kuřáci cigaret, kteří přestali kouřit čas od času překročí práh pocitu viny a přejdou na druhou stranu, zvláště když se jen učí poznávat své limity. Někdy však pořád chcete vapovat, ale vaše tělo naznačuje, že nechce víc nikotin.

Uspokojte chuť na sladké bez pocitu viny

Je velké množství vaperů, kteří tvrdí, že jim vapování pomáhá snižovat konzumaci cukru jako obyčejné mlsání sladkostí po večerech nebo kdykoli během dne. V závislosti na vaší zdravotní situaci by to nemuselo být prospěšné pro vaše zdraví – ne vapování, ale jednoduché mlsání sladkostí. Vapování sladkých příchutí bez nikotinu může uspokojit touhu, pravděpodobně tím, že člověk už nemá chuť na cuktrovinky. Samozřejmě, mohou existovat neznámá rizika spojená s vapováním i když bez nikotinu, ale negativní účinky cukru na zdraví jsou známá fakta.

Bez nikotinu - bez nepříjemného škrábání v krku

Vězte že, nikotin je cítit když ho vapujete, nejenže ho cítit v hlavě a těle, dokonce ho cítit i jako nepříjemné škrábání v oblasti krku. Tento pocit dušení je dobře známý pro ty, kteří poprvé vyzkoušeli cigarety. Avšak vapování elektronických cigaret bez nikotinu je v mnohém jiný, jemnější a vůbec nedráždí když inhalujete. Vapeři tak mohou vychutnat příchuť a vyfukovat obláčky.