Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

Jak přestat kouřit cigarety

Jak přestat kouřit cigarety

Jak přestat kouřit

Přestat kouřit cigarety snižuje riziko rakoviny plic, infarktu a mnoha dalších chorob. Pro mnohé lidi je obtížné přestat kouřit. V analýze se zaměřili zjistit, zda používání elektronických cigaret může pomoci lidem přestat kouřit a zda lidé, kteří elektronické cigarety pro tento účel používají, pociťují nějaké nežádoucí účinky.


Nejlepší elektronická cigareta pro rok 2023

Nejlepší elektronická cigareta pro rok 2023

Vybíráme nejlepší elektronické cigarety bez nikotinu. Jsou pecka po celý rok a nejen pro to. Vyzkoušejte všechny nejlepší elektronické cigarety vapeciga bez nikotinu tabáku a dehtu s obsahem složek vitamínů jako jsou A, B6, B12 a C. E-cigarety vita cig vape nebo vape zahřívají kapalinu, dokud se nestane párou, která se vdechne. Tekutina zvaná e-liquid nebo vape juice má různé příchutě a my jsme vybrali top 10 nejlepších pro rok 2023. Elektronické cigarety mohou být znovu naplnitelné nebo předplněné elektronické cigarety obsahujícími e-liquid. Předem naplněné e cigarety vapeciga jsou určeny k jednorázovému použití. Po určitém počtu šluků uživatel zařízení ekologicky vyhodí.


Porovnání elektronická cigareta vapeciga vs. iqos veev

Porovnání elektronická cigareta vapeciga vs. iqos veev

Dva produkty v porovnání kategorii elektronická cigareta a to vapeciga vs. iqos veev. Elektronické cigarety nahrazují klasické cigarety a přinášejí moderní technologie a design mezi kuřáky. Chcete-li přestat kouřit nejlépe je nekouřit vůbec pokud potřebujete přechod do této fáze využijte alternativy kouření, které neobsahují tolik primárních a sekundárních škodlivin. Řeč je samozřejmě o elektronické cigaretě.


10 věcí pro elektronické cigarety vape

10 věcí pro elektronické cigarety vape

Vape jinak řečeno elektronická cigareta se vyplatí také a nejen ze zdravotního a finančního hlediska! To je jeden z 10 důvodů proč přejít na e-cigaretu již dnes. Přečtěte si 10 kladných stránek pro vaporizér.


Elektronická cigareta zažívá boom. Je povolen vape od 13 let ? V žádném případě ne!

Elektronická cigareta zažívá boom. Je povolen vape od 13 let ? V žádném případě ne!

Kuřáci klasických cigaret jsou stále více na ústupu i díky různým regulacím států na ochranu nekuřáků a v neposlední řadě i proto, že nepříjemný cigaretový zápach není po vůli jejich blízkému okolí. V důsledku čehož kuřáci hledají alternativy klasického kouření někdy i děti ale vape od 13 let není přípustný je povolen až od dovršení zletilosti. Někteří lidé používají vape nebo elektronické cigarety k potlačení chuti k jídlu, ale neexistuje žádný důkaz, že vaping pomáhá při hubnutí. Pokud si myslíte, že to je důvod, proč vaše dítě vapuje, promluvte si s ním o zdravějších způsobech, jak si udržet zdravou váhu nebo zhubnout.

Můžete si vzít elektronickú cigaretu do letadla? Cestování s e-cigaretami

Můžete si vzít elektronickú cigaretu do letadla? Cestování s e-cigaretami

Takže jste přešli z normálních cigaret na vapovací zařízení a teď se ptáte, můžete si vzít vape do letadla? Jako vaper se s největší pravděpodobností budete chtít ujistit, že si s sebou můžete vzít své e-cigarety a potřeby pro vaping, když se vydáte do zahraničí. Ať už jedete letem na dovolenou nebo služební cestu, doporučujeme vám, abyste si před balením svých potřeb pro vape zkontrolovali následující věci.


Elektronické cigarety vape bez nikotinu

Elektronické cigarety vape bez nikotinu

Pokud kouříte tak se zaměřte na elektronické cigarety bez nikotinu. Jednou z nejlepších vlastností elektronických cigaret je možnost zvolit si vlastní škálu obsahu její náplně nikotinem, říká doktor co považuje za významné. Je známo, že nikotin je vysoce návykový a proto jeho omezování dává lidem perspektivu na zdravější život.