Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

Nejlepší elektronická cigareta skladem až na 800 potáhnutí v různých vitamínových příchutích. Vybrat si umí každý vaper či vaperka z nabídky elektronických cigaret ovocných, nápajových a dezertních příchutí. Jednorázová elektronická cigareta na 800 potáhnutí bez nikotinu, tabáku a dehtu s vitamíny A, B6, B12 a C. Vapeciga je praktická elektronická cigareta, kterou neskládáte, nedoplňujete ani nedobíjíte takže je vhodná na festivaly, koncerty, výlety, dovolené a můžete ji faj v interiéru jelikož nezanechává nepříjemný cigaretový kouř jako klasické cigarety.

Rychlé info Akce TOP Poslední kusy v prodeji
elektronická cigareta jahoda máta Iceelektronická cigareta jahoda máta Ice

elektronická cigareta jahoda máta Ice

Vyprodáno
295 Kč
Elektronická cigareta s příchutí jahoda máta je jedna z nejprodávanějších a svou popularitu podtrhuje díky své svěží nasládlé chuti…
Jak přestat kouřit cigarety

Jak přestat kouřit cigarety

Jak přestat kouřit

Přestat kouřit cigarety snižuje riziko rakoviny plic, infarktu a mnoha dalších chorob. Pro mnohé lidi je obtížné přestat kouřit. V analýze se zaměřili zjistit, zda používání elektronických cigaret může pomoci lidem přestat kouřit a zda lidé, kteří elektronické cigarety pro tento účel používají, pociťují nějaké nežádoucí účinky.


Nejlepší elektronická cigareta pro rok 2023

Nejlepší elektronická cigareta pro rok 2023

Vybíráme nejlepší elektronické cigarety bez nikotinu. Jsou pecka po celý rok a nejen pro to. Vyzkoušejte všechny nejlepší elektronické cigarety vapeciga bez nikotinu tabáku a dehtu s obsahem složek vitamínů jako jsou A, B6, B12 a C. E-cigarety vita cig vape nebo vape zahřívají kapalinu, dokud se nestane párou, která se vdechne. Tekutina zvaná e-liquid nebo vape juice má různé příchutě a my jsme vybrali top 10 nejlepších pro rok 2023. Elektronické cigarety mohou být znovu naplnitelné nebo předplněné elektronické cigarety obsahujícími e-liquid. Předem naplněné e cigarety vapeciga jsou určeny k jednorázovému použití. Po určitém počtu šluků uživatel zařízení ekologicky vyhodí.


10 věcí pro elektronické cigarety vape

10 věcí pro elektronické cigarety vape

Vape jinak řečeno elektronická cigareta se vyplatí také a nejen ze zdravotního a finančního hlediska! To je jeden z 10 důvodů proč přejít na e-cigaretu již dnes. Přečtěte si 10 kladných stránek pro vaporizér.


Elektronická cigareta zažívá boom. Je povolen vape od 13 let ? V žádném případě ne!

Elektronická cigareta zažívá boom. Je povolen vape od 13 let ? V žádném případě ne!

Kuřáci klasických cigaret jsou stále více na ústupu i díky různým regulacím států na ochranu nekuřáků a v neposlední řadě i proto, že nepříjemný cigaretový zápach není po vůli jejich blízkému okolí. V důsledku čehož kuřáci hledají alternativy klasického kouření někdy i děti ale vape od 13 let není přípustný je povolen až od dovršení zletilosti. Někteří lidé používají vape nebo elektronické cigarety k potlačení chuti k jídlu, ale neexistuje žádný důkaz, že vaping pomáhá při hubnutí. Pokud si myslíte, že to je důvod, proč vaše dítě vapuje, promluvte si s ním o zdravějších způsobech, jak si udržet zdravou váhu nebo zhubnout.

Elektronické cigarety vape bez nikotinu

Elektronické cigarety vape bez nikotinu

Pokud kouříte tak se zaměřte na elektronické cigarety bez nikotinu. Jednou z nejlepších vlastností elektronických cigaret je možnost zvolit si vlastní škálu obsahu její náplně nikotinem, říká doktor co považuje za významné. Je známo, že nikotin je vysoce návykový a proto jeho omezování dává lidem perspektivu na zdravější život.