Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

Elektronické cigarety v různých vitamínových příchutích. Vybrat si umí každý z nabídky elektronických cigaret ovocných, nápajových a dezertních příchutí. Jednorázová elektronická cigareta na 800 potáhnutí bez nikotinu, tabáku a dehtu s vitamíny A, B6, B12 a C. Vapeciga je skvělá praktická elektronická cigareta, kterou neskládáte, nedoplňujete ani nedobíjíte takže je vhodná na festivaly, koncerty, výlety, dovolené a iv interiéru jelikož nezanechává nepříjemný cigaretový kouř jako klasické cigarety.

Rychlé info Akce Poslední kusy v prodeji
elektronická cigareta jahoda meloun ICEelektronická cigareta jahoda meloun ICE

elektronická cigareta jahoda meloun ICE

Vyprodáno
295 Kč
Elektronická cigareta meloun jahoda je velmi oblíbená příchuť, kterou zná každý zda v letních nebo zimních měsících je nezaměnitelná.…
Rychlé info Akce Poslední kusy v prodeji
elektronická cigareta bubble gumelektronická cigareta bubble gum

elektronická cigareta bubble gum

Vyprodáno
295 Kč
Elektronická cigareta s příchutí bubble gum je žvýkačková příchuť k oslazení si dne kdy už nepotřebujete ani žvýkačku, jednoduše budete mít…
10 věcí pro elektronické cigarety vape

10 věcí pro elektronické cigarety vape

Vape jinak řečeno elektronická cigareta se vyplatí také a nejen ze zdravotního a finančního hlediska! To je jeden z 10 důvodů proč přejít na e-cigaretu již dnes. Přečtěte si 10 kladných stránek pro vaporizér.


Elektronická cigareta zažívá boom. Je povolen vape od 13 let ? V žádném případě ne!

Elektronická cigareta zažívá boom. Je povolen vape od 13 let ? V žádném případě ne!

Kuřáci klasických cigaret jsou stále více na ústupu i díky různým regulacím států na ochranu nekuřáků a v neposlední řadě i proto, že nepříjemný cigaretový zápach není po vůli jejich blízkému okolí. V důsledku čehož kuřáci hledají alternativy klasického kouření někdy i děti ale vape od 13 let není přípustný je povolen až od dovršení zletilosti. Někteří lidé používají vape nebo elektronické cigarety k potlačení chuti k jídlu, ale neexistuje žádný důkaz, že vaping pomáhá při hubnutí. Pokud si myslíte, že to je důvod, proč vaše dítě vapuje, promluvte si s ním o zdravějších způsobech, jak si udržet zdravou váhu nebo zhubnout.

Elektronické cigarety vape bez nikotinu

Elektronické cigarety vape bez nikotinu

Pokud kouříte tak se zaměřte na elektronické cigarety bez nikotinu. Jednou z nejlepších vlastností elektronických cigaret je možnost zvolit si vlastní škálu obsahu její náplně nikotinem, říká doktor co považuje za významné. Je známo, že nikotin je vysoce návykový a proto jeho omezování dává lidem perspektivu na zdravější život.