Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

Elektronické cigarety v různých vitamínových příchutích. Vybrat si umí každý z nabídky elektronických cigaret ovocných, nápajových a dezertních příchutí. Jednorázová elektronická cigareta na 800 potáhnutí bez nikotinu, tabáku a dehtu s vitamíny A, B6, B12 a C. Vapeciga je skvělá praktická elektronická cigareta, kterou neskládáte, nedoplňujete ani nedobíjíte takže je vhodná na festivaly, koncerty, výlety, dovolené a iv interiéru jelikož nezanechává nepříjemný cigaretový kouř jako klasické cigarety.

Rychlé info Akce Poslední kusy v prodeji
elektronická cigareta jahoda meloun ICEelektronická cigareta jahoda meloun ICE

elektronická cigareta jahoda meloun ICE

Skladem
295 Kč
Elektronická cigareta meloun jahoda je velmi oblíbená příchuť, kterou zná každý zda v letních nebo zimních měsících je nezaměnitelná.…
10 věcí pro elektronické cigarety vape

10 věcí pro elektronické cigarety vape

Vape jinak řečeno elektronická cigareta se vyplatí také a nejen ze zdravotního a finančního hlediska! To je jeden z 10 důvodů proč přejít na e-cigaretu již dnes. Přečtěte si 10 kladných stránek pro vaporizér.


Elektronická cigareta zažívá boom. Je povolen vape od 13 let ? V žádném případě ne!

Elektronická cigareta zažívá boom. Je povolen vape od 13 let ? V žádném případě ne!

Kuřáci klasických cigaret jsou stále více na ústupu i díky různým regulacím států na ochranu nekuřáků a v neposlední řadě i proto, že nepříjemný cigaretový zápach není po vůli jejich blízkému okolí. V důsledku čehož kuřáci hledají alternativy klasického kouření někdy i děti ale vape od 13 let není přípustný je povolen až od dovršení zletilosti. Někteří lidé používají vape nebo elektronické cigarety k potlačení chuti k jídlu, ale neexistuje žádný důkaz, že vaping pomáhá při hubnutí. Pokud si myslíte, že to je důvod, proč vaše dítě vapuje, promluvte si s ním o zdravějších způsobech, jak si udržet zdravou váhu nebo zhubnout.

Elektronické cigarety vape bez nikotinu

Elektronické cigarety vape bez nikotinu

Pokud kouříte tak se zaměřte na elektronické cigarety bez nikotinu. Jednou z nejlepších vlastností elektronických cigaret je možnost zvolit si vlastní škálu obsahu její náplně nikotinem, říká doktor co považuje za významné. Je známo, že nikotin je vysoce návykový a proto jeho omezování dává lidem perspektivu na zdravější život.