Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

Přinášíme dospělým kuřákům méně škodlivý produkt - elektronická cigareta bez nikotinu, tabáku či dehtu. Naše produkty spolu s naším týmem jsou zárukou jednoduchého, rychlého, pohodlného a bezpečného nakupování. Klademe důraz na kvalitu našich produktů a prozákaznického přístupu s cílem usnadnit nákup zákazníkovi. Produkty v naší nabídce patří k nejlepším na trhu z hlediska možnosti výběru nabídky příchutí a bezkonkurenčních cen. S hlubokým nasazením a zájmem se angažujeme v odvětví, ve kterém se neustále vzděláváme, co z nás dělá spolehlivého a důvěryhodného prodejce, kterého doporučují dále.

Jsme připraveni poskytnout Vám odpovědi na Vaše dotazy prostřednictvím kontaktu. Také nás můžete sledovat na sociálních sítích kde se dozvíte mezi prvními o novinkách, akcích, soutěžích a spoustu zajímavých informací.

Transparentnost, ekologie a zodpovědný přístup

Chováme se zodpovědně, informujeme transparentně o důsledcích kouření nejen klasických ale i elektronických cigaretách. Naším cílem je i takto napomáhat a informovat lidi o alternativních možnostech kouření a při přechodu od kouření klasických cigaret na ty elektronické, které jsou podle dosavadních vědeckých výzkumů méně škodlivé pro zdraví než ty klasické. Jedním z našich pilířů je ekologie, proto i naše produkty balíme v co největší možné míře do recyklovatelných materiálů.